סלונים מעור או מבד – מה עדיף לבחור?

אין ספק כי היום שוק הסלונים רותח מתמיד.

היום אתם יכולים למצוא מגוון רחב מאוד של חברות סלונים אשר מציעות אין ספור עיצובים ושימוש במגוון רחב של חומרי גלם, והכל בכדי שכל לקוח יוכל למצוא את סוג הסלון הנכון לו והמתאים ביותר עבור הצרכים האישיים שלו. עם ההיצע הרחב הזה הבחירה הופכת להיות מורכבת וקשה יותר. אם כבר התחלתם לבדוק סלונים בכדי לרכוש סלון אחד חדש, בוודאי כבר ראיתם את ההיצע הרחב והתחלתם להתבלבל ולא לדעת במה לבחור.

אחת ההתלבטויות בוודאי קשורה לחומר הגלם ממנו עשוי הסלון – האם לבחור סלונים מעור או מבד. ואם גם אתם נמצאים בהתלבטות הזו, קראו את המאמר הבא ויהיה לכם קל יותר להחליט.

חומר שיתאים לצרכים האישיים שלכם

כאשר מתלבטים בין סלונים מעור או מבד אחד השיקולים שיש לקחת בחשבון הוא כמובן, הצרכים האישיים שלכם. למשל, בבתים בהם יש חתולים קשה מאוד להחזיק סלון מבד, במיוחד אם לא מדובר בבד איכותי מאוד, שכן החתולים נוטים לקרוע ולהרוס אותו עם הציפרניים שלהם בתוך זמן קצר מאוד.

לכן כאשר אתם בוחנים סלונים ומתלבטים במה לבחור חשבו היטב כיצד אתם משתמשים בסלון וכך תוכלו לקבל החלטה חכמה יותר ולדעת איזה חומר יתאים לכם והכי חשוב – איזה חומר יחזיק מעמד בבית שלכם למשך זמן רב. סלונים מעור יחזיקו יותר זמן אך לא תמיד נעים לשבת על עור לדוגמא בימי הקיץ החמים אנו נרגיש כי אנחנו נדבקים לספות. הפתרון לכך הינו לשים שכבת ריפוד מעל כך אנו גם יושבים על בד נעים אשר ניתן להחליפו במידת הצורך וגם שומרים על הסלון. סלון מבד לרוב יותר נעים אך דורש תחזוקה רבה אם ניקיון סלונים מעור יכול להסתפק להעביר ניגוב של מטלית לחה. סלונים מבד יש לשאוב ולנקות אותם על ידי חברה המומחית בניקיון סולנים מבד, הם יבצעו ניקיון יבש לסלון ויחזירו אותו למצבו החדש.

שיקול שמשפיע גם על העלות

הבחירה בין סלונים מעור או מבד הינה בחירה אשר קשורה גם לעלות. בשל העלויות של חומרי הגלם, סלון עור (כמובן, עור אמיתי), יהיה הרבה יותר יקר מסלון בד. לכן, אם אתם בעלי תקציב מוגבל ולא רוצים להוציא סכומי כסף גבוהים מידי על סלון, קחו גם את הנתון הזה בעת הבחירה. אך אם אתם נכנסים לבית חדש מומלץ להשקיע יותר כסף כדי שהסלון יחזיק למשך זמן ארוך, אם זאת במידה ואתם נכנסים לדירה שכורה עדיף לכם לרכוש סלון מבד מכיוון שתוכלו להחליפו במידת הצורך.

כמובן, אם אתם רוצים דווקא את המראה של העור, אך לא יכולים להוציא סכומי כסף גדולים על הרכישה של הסלון, תוכלו להתפשר על סלון דמוי עור איכותי אשר המחיר שלו יהיה נמוך משמעותית משל סלון עור רגיל ולכן הרכישה שלו נוחה יותר.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *